Prezentacja firmy

Ekotechnika Plus sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1995 roku. W pierwszym okresie swej działalności była niewielkim przedsiębiorstwem, specjalizującym się w wykonawstwie podłóg i posadzek przemysłowych.


Zainicjowany w 2003 roku prSiedziba Ekotechnika Plusoces zmian struktury udziałowców i kierownictwa umożliwił rozszerzenie profilu działalności Spółki i jej dynamicznego, w następnych latach, rozwoju. Zmiana w 2007 roku struktury właścicielskiej Spółki,  następnie jej Zarządu i Kierownictwa dały początek stałemu, zrównoważonemu rozwojowi, co zapewniło osiągnięcie pozycji jednego z liderów polskiego rynku dachów płaskich i fasad. Kolejne lata są okresem konsekwentnego realizowania planu rozwoju, przyjętego przez Spółkę w 2007 roku.

Strategia działania firmy oparta jest na jakości i konkurencyjności świadczonych przez nią usług. Spółka prowadzi swoją działalność według Polityki Jakości przyjętej przez Zarząd i zaakceptowanej przez jej pracowników. Realizacja wdrożonych procedur jest podstawą funkcjonowania własnego systemu zapewnienia jakości. Jednym z przyjętych przez Zarząd kryteriów oceny zadowolenia klientów, będących potwierdzeniem jakości świadczonych usług, jest powtarzalność zleceń pochodzących od tych samych zleceniodawców.

Podejmujemy się realizacji wszelkich nietypowych rozwiązań technicznych w zakresie wykonawstwa pokryć dachowych i obudów wykonywanych na podstawie indywidualnych projektów uwzględniających potrzeby klienta. Gwarantujemy kompleksową realizację projektów począwszy od opracowania rozwiązań technicznych do kompleksowego wykonawstwa włącznie.

Obszar działalności

Ekotechnika Plus sp. z o.o. jest firmą o zasięgu ogólnopolskim. Realizacja kontraktów prowadzimy poprzez Ekotechnika NTD sp. z o.o. oraz grupę sprawdzonych, autoryzowanych Podwykonawców.

Kadra

Kadrę Ekotechnika Plus sp. z o.o. stanowi doświadczony zespół najlepszych w branży specjalistów, których dorobek zawodowy potwierdzony jest uzyskanymi przez firmę referencjami.

Właściwe przygotowanie kadry technicznej oraz wieloletnie doświadczenie grup wykonawczych, pozwoliło nam osiągnąć wysoką specjalizację i najwyższy poziom jakości wykonywanych przez nas robót, a naszym Klientom — zapewnić profesjonalną obsługę.

Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych pracowników, zapewniamy swoim Klientom pełną obsługę serwisową przed i po zawarciu transakcji, służymy radą w zakresie doboru najbardziej oszczędnych rozwiązań, a także opracowujemy koncepcje dla nietypowych projektów.

Doświadczony zespół pracowników Działu Logistyki pozwala na terminowe realizowanie zamówień.

Działy Przygotowania Produkcji i Realizacji czuwają nad prawidłową technicznie, zgodną z technologią, realizacją zawartych umów.

Profesjonalne, zawodowe przygotowanie zespołu Ekotechnika Plus potwierdza zrealizowanie dotychczas kilku milionów m2 dachów i lekkich obudów ścian obiektów przemysłowych i handlowych.

WYRÓŻNIENIA

Copyright © 2019 by Ekotechnika Plus. All rights reserved.

projekt i realizacja: strony www NET-atak.pl